Czy długie kolczyki pasują każdego kobiecie?

Czy długie kolczyki pasują każdego kobiecie?

Każda pani lubi mieć pod ręką modne kolczykiI to najlepiej kilka par, które będzie mogła dopasować do odpowiedniej stylizacji. Jest przecież tyle okazji, podczas których kobieta zawsze chce zaprezentować się efektywnie. Ostatnim krzykiem mody są kolczyki wiszące. Są one naprawdę efektowne, ale trzeba pamiętać o zachowaniu pewnych zasad, aby mieć pewność, że nie przesadzimy. W przypadku takiej biżuterii pamiętajmy o tym, że „mniej znaczy lepiej”. W myśl tej zasady postarajmy się dopasować kolczyki do kształtu twarzy poszczególnych kobiet.

Biżuteria blueberry jest naprawdę piękna i kusi poszczególnymi produktami kobiety, które chcą mieć wszystko co pięknie się świeci. Zanim rzucimy się w szał zakupowy, zwróćmy uwagę na kilka bardzo ważnych aspektów. Stal chirurgiczna kolczyki wiszące idealnie pasują do pań, które mają owalny kształt twarzy. Można powiedzieć, że te panie mają najwięcej szczęścia, ponieważ mogą one wybierać spośród dowolnych fasonów, jakie można znaleźć w ofercie u poszczególnych jubilerów. Z kolei kobiety, które posiadają kwadratową twarz powinny zrezygnować z długich kolczyków. Dla nich przeznaczone są równie modne sztyfty. Kolczyki ze stali tzw.”żyrandole” idealnie prezentują się w przypadku pań, które mają twarz w kształcie serca lub trójkąta. Pomoże to zrównoważyć pewne mankamenty w urodzie, na rzecz lepszego wyeksponowania poszczególnych zalet. Panie, które mają okrągłą twarz powinny zrezygnować z dużych kolczyków kół. Dla nich najlepszą propozycją będą podłużne kolczyki, które będą idealne dopasowane do kształtu twarzy.

Biżuteria ze stali chirurgicznej oferowana jest praktycznie na wyciągnięcie ręki i to w dobrych cenach, więc każda kobieta ze spokojem wybierze odpowiednią propozycję dla siebie. Tak samo, jak na kształt twarzy, tak samo uważajmy na dobór odpowiednich ubrań, jakie będziemy zakładać. Trafione i modne stylizacje na pewno będą szeroko omawiane – nie tylko przez bliskie nam osoby, ale także przez przypadkowo napotkane postacie na ulicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *